Onder ‘korte opleidingen’ op de website van de Lerarenbeurs vindt u de Leergang Coaching Basics.
Naast de cognitieve ontwikkeling hebben scholen steeds meer oog voor de psychosociale ontwikkeling en begeleiding van leerlingen. Daarnaast vraagt ook de begeleiding van (nieuwe) collega’s veel tijd en aandacht. Steeds vaker moeten leerkrachten en docenten fungeren als coach die leerlingen en collega’s deskundig begeleiden. Met de Leergang Coaching Basics vergroot u het inzicht in uw persoonlijke kwaliteiten en competenties en ontwikkelt basis coachingsvaardigheden. De opleiding is beroepsgericht en gericht op uw persoonlijke ontwikkeling.
Ook vindt u onder ‘korte opleidingen’ de Specialisatie Teamcoaching. Een leergang voor o.a. teamleiders, schoolmanagers en coaches die hun wijze van teamcoaching willen professionaliseren en krachtiger maken. U leert gebruik te maken van de kracht van een groep en deze te begeleiden in het leerproces om zichzelf effectief te sturen in werken & leren. Uzelf bent hierin het belangrijkste instrument.
De opleidingen starten in september. Wilt u meer weten? Tijdens een van onze informatiebijeenkomsten of Open Dagen kunt u uitgebreid kennis maken de opbouw en inhoud van de opleiding.
Meer informatie over de lerarenbeurs vindt u op: www.lerarenbeurs.info en www.zoekso.nl